Transfer #2

Sebastian Majka został nowym zawodnikiem LKS-u Odrzechowa !!

Nowy zawodnik do naszego klubu trafia na zasadzie półrocznego wypożyczenia. Jest wychowankiem LKS-u Cosmos Nowotaniec. W poprzedniej rundzie w barwach rezerw Cosmosu wystąpił w 2 ligowych spotkaniach zaliczając łącznie 32 minuty na boisku. W poprzednim sezonie w rundzie jesiennej występował również w LKS Pisarowce grając głównie w drużynie juniorów starszych. Na poziomie „A” klasy w Pisarowcach wystąpił w 2 spotkaniach w których rozegrał 24 minuty. W drużynie juniorów starszych w rundzie jesiennej rozegrał 9 spotkań zaliczając 615 minut oraz zdobywając 1 bramkę oraz 1 żółtą kartkę. Na wiosnę wrócił do Cosmosu Nowotaniec gdzie w drużynie juniorów starszych rozegrał 6 spotkań które przełożyły się na 451 minut oraz na 1 żółtą kartkę. W seniorskiej drużynie wystąpił w 1 ligowym spotkaniu na poziomie klasy okręgowej w której zaliczył 15 minut gry. Nowy zawodnik w naszym zespole będzie również pełnił rolę młodzieżowca.

Nowemu zawodnikowi życzymy udanego debiutu i samych pozytywnych występów. Powodzenia !