Transfer #1

Seweryn Folta został nowym zawodnikiem LKS-u Odrzechowa !!

Nowy zawodnik naszego klubu to wychowanek LKS-u Przełom Besko który do naszego klubu trafia na półroczne wypożyczenie. W poprzedniej rundzie na poziomie klasy okręgowej rozegrał 1 spotkanie w którym spędził 11 minut oraz zdobył 1 bramkę. W drużynie młodzieżowej Przełomu w rundzie jesiennej wystąpił w 6 spotkaniach w których na boisku spędził łącznie 528 minut, zdobywając przy tym 2 żółte kartki oraz 1 czerwoną kartkę. W sezonie 2020/2021 rozegrał 20 spotkań w barwach Przełomu w podkarpackiej lidze juniorów starszych oraz 7 spotkań w drużynie juniorów młodszych zdobywając w tym 2 bramki. Seweryn w naszym zespole będzie młodzieżowcem oraz najmłodszym zawodnikiem w naszym klubie.

Nowemu zawodnikowi życzymy udanego debiutu i samych udanych występów w naszym zespole. Powodzenia !

FOTO: Przełom Besko