Piotr Zapór kończy karierę zawodnika !!

Z powodu kontuzji kolana w naszych barwach nie zobaczymy już Piotra Zapóra. Swoje ostatnie a zarazem pożegnalne spotkanie nasz były pomocnik zagrał w zeszłym sezonie 2022/2023 przed własną publicznością przeciwko drużynie z Hłudna prezentując przez całą pierwszą połowę ostatni raz nasze barwy. W swoim ostatnim sezonie 2022/2023 rozegrał 2 spotkania w których zdobył 1 bramkę oraz 1 asystę.

Piotr w naszym klubie spędził aż 13 lat. Przez 4 sezony w naszych barwach występował w klasie „C” a pozostałe 9 sezonów w klasie „B”. Do naszej drużyny dołączył przed rundą wiosenną sezonu 2010/2011. Swoje pierwsze debiutanckie spotkanie rozegrał (03.04.2011) debiutując na naszym obiekcie przed własną publicznością jako 20 latek. W sezonie 2013/2014 razem z całym zespołem świętował pierwsze historyczne mistrzostwo klasy „C” oraz awans do klasy „B”. W naszych barwach w rozgrywkach klasy „B” rozegrał 61 spotkań w których zdobył 3 bramki oraz 4 asysty.

Piotr dziękujemy za zaangażowanie w nasz klub oraz za wszystkie wspólne rozegrane spotkania oraz treningi na które uczęszczałeś. Mamy nadzieję, że jeszcze w przyszłości wrócisz do klubu w którym spędziłeś sporo czasu, ale w nowej roli. Pamiętaj, że drzwi są dla ciebie zawsze otwarte. Jeśli tylko będziesz w pobliżu na każde spotkanie domowe czy wyjazdowe serdecznie zapraszamy. Liczymy przynajmniej, że będziesz trzymał się swoich słów w których wspomniałeś iż na zawsze wiernym kibicem będę. DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO.