Dariusz Leczek odchodzi z LKS-u Odrzechowa !!

Były zawodnik naszego klubu grający na pozycji środkowego obrońcy po zaledwie 1,5 rocznym pobycie rozstaje się z naszym zespołem.

Darek do naszej drużyny dołączył z LKS-u Haczovii Haczów w letnim okienku transferowym w sezonie 2022/2023. Przez cały poprzedni sezon w naszym zespole rozegrał 21 spotkań zaczynając każde w podstawowym składzie od pierwszych minut do ostatnich momentów spędzając 1860 minut na murawie zdobywając w tym 1 bramkę oraz 2 asysty. W naszym zespole pełnił rolę doświadczonego ważnego zawodnika. W przedostatniej kolejce sezonu 2022/2023 przeciwko zespołowi z Hłudna doznał kontuzji i rozegrał swoje ostatnie spotkanie w barwach naszego zespołu. W bieżącym sezonie 2023/2024 w rundzie jesiennej nadal pozostał naszym zawodnikiem, ale niestety nie rozegrał żadnego spotkania.

Nasz były zawodnik na zasadzie transferu definitywnego dołączył do grona naszych ligowych rywali LKS-u Wzdów. Zarząd klubu wraz z zawodnikami dziękuje za prezentowanie barw naszej miejscowości oraz za świetną atmosferę w szatni oraz na murawie. Do zobaczenia w Odrzechowej. W dalszej karierze życzymy samych udanych spotkań i jak najmniej kontuzji. Powodzenia !!