OFICJALNIE: Łukasz Radożycki został nowym trenerem LKS-u Odrzechowa !!

Nowy trener naszej drużyny w ostatnich sezonach pracował w drużynie KKS-u Dwór Kombornia. W zeszłym sezonie 2022/2023 zespół z Komborni poprowadził w 4 spotkaniach które przełożyły się na 1 zwycięstwo, 2 remisy, oraz 1 porażkę. Trenerem pierwszego zespołu był również poprzez cały sezon 2021/2022 gdzie swoje obowiązki łączył również z rolą zawodnika. Podczas ostatniego sezonu prowadził również drużynę młodzieżową młodzików Komborni. Dawniej były zawodnik Orła Bażanówka. Warto również zaznaczyć, że Łukasz posiada również uprawnienia sędziowskie. W karierze sędziego posędziował ponad 1000 spotkań !!

Nowego trenera serdecznie Witamy i życzymy samych sukcesów podczas pracy trenerskiej w naszym klubie oraz wielu bramek w naszych barwach. Powodzenia !!