Miłosz Folta odchodzi z LKS-u Odrzechowa !!

Zawodnik grający najczęściej na pozycji pomocnika po blisko 1,5 rocznym pobycie rozstaje się z naszym zespołem.

Nasz były pomocnik do naszego klubu dołączył podczas zimowego okienka transferowego na półroczne wypożyczenie przed rundą wiosenną sezonu 2021/2022. Poprzez pierwsze pół roku wystąpił w 11 spotkaniach zaczynając każde w wyjściowym składzie będąc przez 824 minuty na boisku ze zdobytą 1 bramką. W ostatnim swoim sezonie w naszych barwach rozegrał również 11 spotkań w których nasz zespół reprezentował przez 858 minut zdobywając w tym ważną bramkę z Wisłokiem Sieniawa. Niestety w zimowym okresie przygotowawczym podczas rozgrywanego spotkania towarzyskiego nabawił się kontuzji i po ponad 3 miesiącach przerwy wrócił na ostatnie spotkanie w sezonie w którym rozegrał 40 minut.

Poniżej debiutanckie trafienie z sezonu 2021/2022

bramka (kliknij tutaj)

Miłosz z naszego zespołu trafił do „A” klasowej Brzozovii Brzozów. Zarząd klubu oraz wszyscy zawodnicy dziękują Miłoszowi za prezentowanie naszej miejscowości. W dalszej karierze w nowym zespole życzymy powodzenia !!