50 rozegranych spotkań w barwach naszego klubu !!

W ostatnim ligowym spotkaniu z KS Transprzęt Czerteż 50 spotkanie w naszych barwach rozegrał Krystian Piaskowy.

Krystian do naszej drużyny dołączył w zimowym okienku transferowym w sezonie 2020/2021. W swoim pierwszym debiutanckim spotkaniu w naszych barwach przeciwko drużynie Orzeł Milcza (4:0) wchodząc z ławki zdobył swoje premierowe trafienie w seniorskiej piłce oraz zanotował asystę przy jednej z bramek. W rundzie wiosennej w sezonie 2020/2021 rozegrał 8 spotkań.

W następnym sezonie 2021/2022 aż 16 krotnie prezentował nasz klub. Podczas kolejnego sezonu rozegrał 18 spotkań oraz zaliczył 1 asystę przy bramce. Dotychczas przez okres 2,5 lat łącznie w naszych barwach w rozgrywkach klasy „B” rozegrał 50 spotkań które przełożyły się na 1 bramkę oraz 2 asysty.

Naszemu zawodnikowi składamy gratulacje i życzymy jak najwięcej występów w naszym barwach. Poniżej w linkach debiutanckie trafienie oraz statystyki z rozegranych spotkań.

Orzeł Milcza 25.04.2021

bramka (kliknij tutaj)