Łukasz Radożycki z dniem 1 Lipca przestał pełnić funkcję trenera LKS-u Odrzechowa !!

Nasz były trener z naszym zespołem pracował od Lipca ubiegłego roku. Łącznie na przestrzeni roku poprowadził nasz zespół w 24 oficjalnych spotkaniach które przełożyły się na 3 zwycięstwa, 1 remis oraz 20 porażek. Poza funkcją trenera pełnił rolę zawodnika zaliczając 4 występy w naszych barwach.

Zarząd klubu oraz zawodnicy z którymi współpracował Łukasz pragną podziękować za wspólnie spędzony czas w Odrzechowej. Dziękujemy za całoroczną dotychczasową pracę oraz zaangażowanie na rzecz naszego klubu. W dalszej karierze życzymy powodzenia !!