100 występów w barwach naszego klubu !!

W minionej kolejce przeciwko Victorii Niebocko swoje równe 100 spotkanie w naszym klubie rozegrał Robert Wajda.

Robert w naszym zespole jest od samego początku od sezonu 2010/2011. Swoje spotkania rozgrywał na poziomie „C” klasy. W ważnym sezonie 2013/2014 razem z całym zespołem zdobył mistrzostwo „C” klasy oraz upragniony awans do „B” klasy.

Debiut w rozgrywkach „B” klasy zaliczył w wyjazdowym spotkaniu inauguracyjnym z drużyną Juventus Poraż (1:1). Dotychczas przez łącznie 9 sezonów w barwach naszego klubu na poziomie rozgrywek „B” klasy rozegrał 100 spotkań w których zdobył 4 bramki oraz 1 asystę.

Naszemu zawodnikowi składamy gratulacje i mamy nadzieję, że rozegranych spotkań w naszych barwach będzie jak najwięcej. Poniżej w linku jedna z bramek oraz statystyki z poszczególnych spotkań.

Zryw Dydnia 22.08.2021

bramka (kliknij tutaj)