50 występ w barwach naszego klubu !!

W zeszłą Niedzielę w spotkaniu z LKS Wzdów swoje okrągłe 50 spotkanie w naszych barwach rozegrał Dawid Janik.

Dawid do naszej drużyny dołączył w zimowym okienku transferowym w sezonie 2019/2020. Po raz pierwszy w naszych barwach zadebiutował w sezonie 2020/2021 w domowym spotkaniu przeciwko drużynie Orion Pielnia (2:2). W swoim premierowym sezonie rozegrał łącznie 8 spotkań.

W następnym sezonie 2021/2022 zaliczył aż 19 spotkań zdobywając dotychczasowe 2 bramki oraz 3 asysty. Z powodu spraw osobistych w sezonie 2022/2023 nasz klub zaprezentował tylko w 3 spotkaniach. Dotychczas przez okres nie pełnych 4 lat łącznie w naszych barwach w rozgrywkach klasy „B” rozegrał 50 spotkań które przełożyły się na 2 bramki oraz 3 asysty.

Naszemu zawodnikowi gratulujemy i mamy nadzieję, że tych występów w naszych barwach będzie jak najwięcej. Poniżej w linku jedna z bramek oraz statystyki z poszczególnych spotkań.

Orły Jabłonka 31.10.2021

bramka (kliknij tutaj)