Mateusz Bober z dniem 1 Lipca przestał pełnić funkcję trenera LKS-u Odrzechowa !!

Nasz były trener z naszym zespołem pracował od Stycznia ubiegłego roku. Łącznie na przestrzeni 1,5 roku poprowadził naszą drużynę w 37 ligowych spotkaniach które przełożyły się na 12 zwycięstw, 4 remisy oraz 21 porażek. W naszym klubie Mateusz po raz pierwszy objął drużynę seniorów w swojej karierze. Debiut zaliczył również jako zawodnik występując w 1 spotkaniu. Przez 1 rok swoją pracę w naszym zespole łączył z prowadzeniem drużyny juniorów Brzozovi Brzozów.

Zarząd klubu wraz z zawodnikami z którymi współpracował Mateusz pragnie podziękować za wspólnie spędzony czas. Dziękujemy za dotychczasową pracę oraz zaangażowanie w naszym klubie. W dalszej karierze trenerskiej życzymy powodzenia !!