Łukasz Buczek odchodzi z LKS-u Odrzechowa !!

Były już zawodnik naszego klubu grający na pozycji napastnika po 1 sezonie rozstaje się z naszym zespołem.

Nasz były napastnik dołączył do naszego klubu na zasadzie wolnego transferu podczas zeszłego letniego okienka transferowego. Przez ten czas w sezonie 2022/2023 w naszym zespole rozegrał 15 spotkań zaczynając wszystkie od pierwszego gwizdka zdobywając tym 9 bramek oraz zaliczając 3 asysty przy 1119 minutach spędzonych na murawie. W naszym zespole pełnił rolę ważnego doświadczonego zawodnika. Patrząc na zdobyte bramki oraz asysty w naszym zespole w klasyfikacji kanadyjskiej miejsce na pozycji lidera przypadało właśnie na Łukasza. W klasyfikacji strzelców „B” klasy zajął wysoką 21 pozycję z 9 trafieniami dla naszego zespołu. Debiutanckie trafienie w naszych barwach zdobył z drużyną Orion Pielnia. W wyjazdowym spotkaniu z Szarotką Nowosielce ustrzelił hat tricka.

Poniżej kilka trafień Łukasza z sezonu 2022/2023

bramka (kliknij tutaj)

Łukasz na zasadzie transferu definitywnego dołączył do grona ligowego rywala Victorii Pakoszówka której jeszcze nie tak dawno strzelił 2 bramki. Zarząd klubu wraz zawodnikami dziękuje za prezentowanie naszej miejscowości. Widzimy się w przedostatniej kolejce. W nowym klubie w dalszej karierze życzymy wielu trafień. Powodzenia !!