Kacper Tasz odchodzi z LKS-u Odrzechowa !!

Były już zawodnik naszego klubu grający na pozycji obrońcy po 2 letnim pobycie rozstaje się z naszym zespołem.

Kacper do naszej drużyny dołączył w zimowym okienku transferowym w sezonie 2021/2022. W swoim pierwszym sezonie w rundzie wiosennej w naszych barwach rozegrał 8 spotkań spędzając 509 minut na murawie w tym zaczynając aż 7 krotnie w podstawowym składzie od pierwszych minut. Ostatnie ligowe spotkanie w naszych barwach rozegrał 29.05.2022 przeciwko Victorii Pakoszówka. W ostatnim czasie z powodu spraw osobistych przez blisko 1,5 rocznej przerwie nie grał. Okres przygotowawczy wznowił z naszą drużyną w której po raz ostatni zaprezentował nasze barwy w spotkaniu towarzyskim z Lotniarzem Bezmiechowa. Łącznie podczas okresu przygotowawczego rozegrał 3 spotkania towarzyskie.

Nasz były zawodnik na zasadzie transferu definitywnego dołączył do „B” klasowej Guzikówki Krosno z którą wznowił dalszą część przygotowań do rundy wiosennej. Zarząd klubu wraz z zawodnikami dziękuje za prezentowanie naszej miejscowości. W dalszej karierze w nowym zespole życzymy powodzenia !!