Artur Łagosz dołącza do LKS-u Głębokie !!

Były znany zawodnik naszego klubu po 1,5 rocznym pobycie ponownie rozstaje się z naszym klubem.

Artur do naszej drużyny dołączył z LKS-u Głębokie w letnim okienku transferowym przed sezonem 2022/2023. Od tamtego czasu oficjalnie w ligowych rozgrywkach w naszych barwach rozegrał 25 spotkań zaczynając aż 23 razy w podstawowym składzie. W rundzie jesiennej bieżącego sezonu rozegrał tylko 3 spotkania zdobywając przy tym 1 bramkę. Pozostałe 22 spotkania rozegrał w poprzednim sezonie 2022/2023 w którym zdobył 2 bramki oraz zaliczył 1 asystę. Swoje ostatnie spotkanie w naszych barwach rozegrał 14.10.2023 z miejscowym LKS-em Wzdów. Łącznie w naszym klubie w rozgrywkach „B” klasy zaliczył 132 występy będąc 4 zawodnikiem co do ilości występów oraz zdobył 17 bramek będąc aktualnie 3 zawodnikiem z największą ilością zdobytych bramek.

Nasz były zawodnik na zasadzie transferu definitywnego dołączył do „B” klasowego LKS-u Głębokie z którym rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej. Zarząd klubu wraz z zawodnikami dziękuje za wspólne momenty w naszym zespole. W dalszej karierze życzymy samych udanych spotkań oraz by zdrowie pozwalało rozgrywać jak najwięcej sezonów. Powodzenia !!