50 występ w naszym zespole !!

W ostatniej kolejce przed własną publicznością z LKS Golcową okrągłe 50 spotkanie w barwach naszego klubu rozegrał Przemysław Pontus.

Przemysław do naszej drużyny dołączył w letnim okienku transferowym po ukończeniu wieku juniora przed sezonem 2019/2020. Debiut w naszych barwach zaliczył w spotkaniu inauguracyjnym z drużyną WIKI Sanok (2:4). W pierwszym swoim sezonie 2019/2020 w naszych barwach rozegrał komplet 10 spotkań.

W kolejnym sezonie 2020/2021 przez rundę wiosenną rozegrał komplet 9 spotkań rozpoczynając każde w wyjściowym składzie. W nowym sezonie w spotkaniu inauguracyjnym przed własną publicznością w 3 minucie zdobył pierwszą debiutancką bramkę w naszych barwach a nasz zespół pokonał Szarotkę Nowosielce (3:0). Dotychczas przez okres 4 lat w rozgrywkach klasy „B” w barwach naszego klubu rozegrał 50 spotkań w których zdobył 1 bramkę.

Naszemu zawodnikowi gratulujemy i mamy nadzieję, że tych rozegranych spotkań w barwach naszego klubu będzie jak najwięcej. Poniżej w linku statystyki ze wszystkich spotkań naszego zawodnika.