200 występów w barwach naszego klubu !!

W zeszłą Niedzielę ze Zryw Dydnią swoje 200 spotkanie w barwach naszego klubu zaliczył Wiesław Wajda.

Wiesław w naszym zespole jest od samego początku od sezonu 2010/2011. W barwach naszego klubu spotkania rozgrywał jeszcze za czasów „C” klasy. W historycznym sezonie 2013/2014 z całą drużyną zdobył Mistrzostwo „C” klasy oraz zaliczył awans do „B” klasy.

W pierwszym sezonie w „B” klasie debiut zaliczył w spotkaniu inauguracyjnym na wyjeździe z drużyną Juventus Poraż (1:1) grając w spotkaniu od samego początku do ostatniego gwizdka. W pierwszym sezonie w „B” klasie rozegrał komplet 26 spotkań w których zdobył 1 bramkę przy 2087 minutach spędzonych na murawie. Komplet ligowych spotkań rozegrał również w sezonie 2015/2016 oraz 2019/2020. Dotychczas przez 10 sezonów w rozgrywkach „B” klasy rozegrał rekordowe 200 spotkań które przełożyły się na 4 zdobyte bramki.

Naszemu obrońcy gratulujemy i życzymy jeszcze jak najwięcej spotkań w barwach naszego klubu. Poniżej w linku statystyki z poszczególnych rozegranych spotkań naszego zawodnika.